• Новак
Новороденото Бебе Години Девојка Бебе Зима И Топло, Меко Подебели Памук Принцеза Анти Лизга Sock

Новороденото Бебе Години Девојка Бебе Зима И Топло, Меко Подебели Памук Принцеза Анти Лизга Sock

DEN 40.00
DEN 49.44
-19 %
Во достапна форма

Пристапност


Новороденото Бебе Години Девојка Бебе Зима И Топло, Меко Подебели Памук Принцеза Анти Лизга Sock
Три стилови за да биде избран
Стилот 1 :
Материјал : Памук + Spandex
Боја : Чиста Боја Како На Сликата Прикажани Димензии : Должина 8cm/3.15" Половината Должина 4.5 cm/1.77 " Стил 2 : Материјал : Памук + Spandex Декорација : Цвет Боја : Како На Сликата Прикажани Димензии : Должина(Дното) 8.5 cm/3.34 инчен
Висина 5cm/1.97 инчен Стил 3 : Материјал : Матирано+Руно Декорација : Чипка + Bowknot Боја : Како На Сликата Прикажани Пакет Содржина : 1 пар чорапи

Главните карактеристики

Бебе Возраст:
0-3 месеци
Тип На Објект:
Sock
Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Повик
Пол:
Бебе Девојки
Бренд Име:
WJ
Материјал:
Памук,Spandex
Материјал Состав:
Памук
Број На Модел На:
YTM1008MM

Избор на клиент