• Новак
1pcs CZ-Y110 Немаат пол моторни Круг Нож крпа Машина за Сечење Преносни градина нож машина за сечење

1pcs CZ-Y110 Немаат пол моторни Круг Нож крпа Машина за Сечење Преносни градина нож машина за сечење

DEN 7440.00
Во достапна форма

Пристапност


1pcs CZ-Y110 Немаат пол моторни Круг Нож крпа Машина за Сечење
Сликата покажува :
пакет вклучувајќи
1 x Машина за Сечење

Главните карактеристики

Бренд Име:
LZHZXY
Видов Тип:
Кружни Пили
Извор На Енергија:
AC
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
CZ-Y110
Номинална Напон:
220v
Фреквенција:
Други
Номинална Влезна Моќност:
150w
Димензии:
Други
is_customized:
Yes
Wattage:
Under 300W
Примена:
градина нож машина за сечење
Се хранат мозочен удар:
110 mm
Моторни Моќ:
150w
Напон:
220v
Брзина На Ротирање:
1200
кодот на производот:
FL0024
Извор На Енергија:
Електрична енергија

Избор на клиент