• Новак
200PCS/МНОГУ SMD Моќ Inductors CD32 10UH Одбележи 100 Јамка Inductance

200PCS/МНОГУ SMD Моќ Inductors CD32 10UH Одбележи 100 Јамка Inductance

DEN 356.00
DEN 374.40
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Број На Модел На:
CD32 10UH
Бренд Име:
EZIUSIN

Избор на клиент