• Новак
10pcs/лот 3 Жица Светлина Пруга Конектор Агол Конектори 3-жица Песна фитинг Песна Железнички Светлината led песна железнички приклучок

10pcs/лот 3 Жица Светлина Пруга Конектор Агол Конектори 3-жица Песна фитинг Песна Железнички Светлината led

DEN 2076.00
DEN 2208.00
-6 %
Во достапна форма

Пристапност

3 жица Агол конектор Песна лесна железница конектори,песна фитинг,led песна железнички приклучок,песна, конектори,алуминиум

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Песна Осветлување
Бренд Име:
Fanlive
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
2 години
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Wattage:
3 Wire Light Rail Track Connector
сертификација:
CCC,RoHS
Заврши:
Полиран Хром
Стил:
Современа
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Напон:
110V,120V,220V
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
песна конектор
Тип На Објект:
кочан песна железнички

Избор на клиент

висок квалитет на современи сина лустерот кристал светилка плоштадот кристал на светлина за спалната соба декоративни
  • Новак

висок квалитет на современи сина лустерот кристал светилка плоштадот кристал на светлина за спалната соба декоративни

DEN 12874.00 14304.00

Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.И на клиентите треба плаќате данок и должност