• Новак
година Најновите G-сензор Светилка ON-OFF креативни светлина USB полнење спалната соба ноќни nightlight детска соба хранење Ноќ светлина

година Најновите G-сензор Светилка ON-OFF креативни светлина USB полнење спалната соба ноќни nightlight

DEN 742.00
DEN 806.40
-8 %
Во достапна форма

Пристапност


Други купувачи, исто така, како што се :
2016 година Најновите G-сензор Светилка ON-OFF креативни светлина USB полнење спалната соба ноќни nightlight детска соба хранење Ноќ светлина
Карактеристики : Материјал : ПВЦ+електронски компоненти Големина : прибл. 19*9.6*6.2 cm; Полнење кабел должина : околу. 145cm Батерија : вграден-во литиум батерија(450m Ah) Полнење напон : DC 5 V 500m A полнење преку USB порт Сензор : Гравитацијата сензор Боја : бела,топло Жолта. Употреба : Рачен се префрлат (кога прекинувачот е во средината место, светилка власт ќе се исклучи.) Поместете го вклучите нагоре/надолу светилка светла до висок/soft light. По вклучување на прекинувачот, светилка ќе светне или исклучите погодени од G-сензор. Пакет Листата : 1x Светилка 1x USB полнење кабел 1x упатство

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ноќ Светла
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
Батерија
Тело Материјал:
ABS
Број На Модел На:
Ж-L-07
Енергија:
Префрлете
Е Батерии Вклучени:
Yes
сертификација:
ROHS
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип:
ноќ светлина
Употреба:
За итни случаи
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Бренд Име:
GROWSUN
Wattage:
0-5W
Напон:
XX
Обликот:
swithch

Избор на клиент