• Новак
ViewSonic RLC-095 Оригинални Замена Проектор Светилка За PJD5350LS,PJD5550LWS,PJD6252L,PJD6355LS,PJD6552W,PJD6555LWS Проектори

ViewSonic RLC-095 Оригинални Замена Проектор Светилка За PJD5350LS,PJD5550LWS,PJD6252L,PJD6355LS,PJD6552W,PJD6555LWS

DEN 5952.00
Во достапна форма

Пристапност

Квалитетот може да се гарантира и цената е конкурентна. Компатибилен Светилка со Домување
4. Ако вашата земја припаѓаат на DHL Express Курир, но ќе се оддалечена област, имаме право да испрати до вас преку ЕМС. Тоа е подобро да се потврди со нас пред цел. Компатибилен Голи Светилка
Имаме многу различни модели на проектор светилки сијалица,ги споделите со нас, ако не можете да го најдете вашиот објект. или на Друг начин да се испрати! DHL : Канада, Австралија, Велика Британија, Франција, Германија, Шпанија, Италија, Европски Земји Јужна Кореја, Тајланд, Јапонија, Малезија, Мексико, Сингапур и Сл.
Опис 100% Оригинални голи UHP светилка со домување Тип : проектор гола сијалица со домување модел : RLC-095 Замена проектор сијалица животен век : 3000 Часа. Оригиналниот Светилка со Домување
2.Повеќе informaion,ве молиме слободно контактирајте со нас!
Уживаат во шопинг!!!
.
Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и run-time, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција. Покрај тоа, ние ќе обезбедиме 180-ден гаранција од по служба , Ако имате било какви технички, оштетени или друг проблем ,ве молиме контактирајте со нас побрзо , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне .

Главните карактеристики

Бренд Име:
CN-KESI
Број На Модел На:
RLC-095

Избор на клиент