• Новак
Бесплатен Превозот 1pcs Евтини Мини Лепак Keratin Фузија се Топи Жешко Тенџере Постојана Температура за Коса Перика Hairpiece Продолжување

Бесплатен Превозот 1pcs Евтини Мини Лепак Keratin Фузија се Топи Жешко Тенџере Постојана Температура за Коса

DEN 623.52
Во достапна форма

Пристапност

Користете лепило тенџере на рамна површина.
Бесплатен Превозот 1pcs Евтини Мини Лепак Keratin Фузија се Топи Жешко Тенџере Постојана Температура за Коса Перика Hairpiece
Како да го користите :
1.
За мали парчиња, употреба на жолта хартија торба. Ве молиме бидете плаќања и обезбедување на нас со Проверена на превозот адреса, како е можно поскоро, со цел да се добијат брза услуга.
Предупредување :
1. Отсечени моќ по користење и извадете го приклучокот.
Мини Лепак Keratin Фузија Се Топи Жешко Тенџере :
Превозот Detailes :
Плаќање :
1. Ве молиме Не ни остави какви било негативни повратни информации. Откако ќе завршите со користење на тоа, unplge тоа и нека се излади. Не допирајте внатрешноста на садот или растопат лепак кога тоа е работа во случај на висок temprature повреда.
Забелешка : За Приклучокот, ние ќе го избере Plug стојат во зависност од вашата земја.
Ве молиме не двоумете се да контактирате со мене кога имате прашање на плаќање на плаќање. Вашата позитивни повратни информации ќе ни помогне да ги подобриме нашите производи и услуги.Вкупниот Износ Должи е последната Аукција Цена плус Превозот надомест.
Повратни информации :
1.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Лепак Стапови
Големина:
30W
Количина:
1 парче/пакет
Материјал:
Мини лепак топла тенџере
Име:
Мини Лепак Keratin Фузија Се Топи Жешко Тенџере
Жешко тенџере :
Yes
боја:
Номинална моќност:
Материјал:
нерѓосувачки
Жешко тенџере за коса екстензија:
За Prebonded Ноктите/Stick/U-падна Човечка Коса Екстензија
Тежина :
125g
Приклучок:
ЕУ, САД, АУ, велика БРИТАНИЈА plug застане за да го одберете

Избор на клиент