• Новак
C019 година Нови Отстранлив Star Wars Ѕид Налепници Decals Децата Соба Ѕид Налепници Спалната соба Позадина Бесплатен Превозот

C019 година Нови Отстранлив Star Wars Ѕид Налепници Decals Децата Соба Ѕид Налепници Спалната соба Позадина

DEN 268.00
DEN 335.52
-20 %
Во достапна форма

Пристапност


Модел Бр. : C019
Големина на : МАЛИ 32 CMX83 CM медиум 57 CMX147 CM
Материјал : не-toxi еколошки ПВЦ
Карактеристики :
1. Договор за декорација . одговараат за било чиста мазна ѕид , плочки, windows, метал,плакар, пластични
2. Лесен за употреба и отстранување
3. Модерен дизајн и висок квалитет
4. Издржливи, перат и изрибан (мека четка).

Главните карактеристики

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, руменило, Кафеава, Темно Сива, Портокалова
Големина:
57CMX147CM, 32CMX83CM
Бренд Име:
HWHD
Стил:
Европа
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
C0019
Материјал:
Хартија
Тема:
Портрет
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
Состојба:
Нови
Име:
Wallstickers

Избор на клиент