• Новак
Прилично Долго Уво Розова Куче Маскота Костим за Возрасни Големина Цртан Лик Розова Куче Pup Whiffet Mascotte Mascota Фенси Облека SW1237

Прилично Долго Уво Розова Куче Маскота Костим за Возрасни Големина Цртан Лик Розова Куче Pup Whiffet Mascotte

DEN 8573.00
DEN 9024.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Заштита :
Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита.
Answer : ___________________________ NOTE :
Ве молиме дозволете ни да знаат која големина ти треба кога наредил, или ние ќе ги испрати како стандардна големина M, сакаат да се разбере. Запад Унија прифатени. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. Производот МОРА да се врати во неговата оригинална презентација пакет. Осигурување е задолжително. Висат сушење само, греење е забрането.
Тежина :
Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците. Јас ќе ви дадам некои попуст за следната цел.
Она што начини на плаќање можам да ги користам?
Во моментов, што може да се плати преку Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер.
Дишат и визија :
Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите. И ние ја прифати сопствено производство и трговија на големо и наредби. Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена. Ви благодариме за вашето разбирање. Производството време често се зема 4 до 7 дена, а ние ќе го испратам веднаш штом е можно, ќе сакате да се разбере.
На Зачувам услуга на Ali Express се напојува со Alipay.
КУПУВАЊЕ ИНСТРУКЦИИ :
Мото : посакувам да комуницира со сите купувачи, вашето задоволство ќе биде загарантирана! Посакувам тоа да може да го потврди цел кога ќе го добиете производот. Ако често трае 5 до 15 дена во зависност од земјата. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Viscose
Ткаенина Тип:
Волнени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
празник
Пол:
Унисекс

Избор на клиент