• Новак
Печење Алатки Лавиринтот Текстура Возен Pin Фондан Торта Декорирање Акрилик Folling pin Тесто Мувла

Печење Алатки Лавиринтот Текстура Возен Pin Фондан Торта Декорирање Акрилик Folling pin Тесто Мувла

DEN 97.00
DEN 107.52
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови е високо ценет.
Ние не сме одговорни за било царинење трошоци
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.11
Спецификации :
Материјал : Акрилик
Боја : Покажаа како на слика
Големина : 16.
Пред placeing вашата нарачка, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна потврди сметка пред наддавање
Сите Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спор автоматски ќе се отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Ние го прифаќаме само за плаќање.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска или да се отвори било која спорови, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби
.

Главните карактеристики

Бренд Име:
BEIGUAN
сертификација:
ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
52015
Тип:
Ролинг Игли & Тесто Одбори
Тип:
Ролинг Игли & Тесто Одбори
друга употреба:
торта алатки,фондан украсување

Избор на клиент