• Новак
Дома декор симулација маслото на платно печатење на пејзаж слики DM16091508

Дома декор симулација маслото на платно печатење на пејзаж слики DM16091508

DEN 576.00
Во достапна форма

Пристапност

Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние продаваме сите слики на потрошувачи директно, што значи дека ние не го купите слики од третиот извор и сите слики се рачно изработени од страна на нашите уметници, така што квалитетот е добар, а цените се конкурентни. Можете да го проверите вашиот пакет по ние брод од 2-3 дена.com/store/product/Pine-trees-to-produce-oil-painting-frame-can-be-used-to-make-abstract-oil-painting-box/810769_32238447380. Купување од нас, ви дава можност да купите масла во цената на големо. Можете да контактирате со името на изведувачот и слика, онлајн директно, сликата што сакате да се реплицира. П : Прилагодување & Репродукција О : Доколку сакате да нарачате нашата слика во други големина/стил; Ако сакате да конвертирате вашата омилена фотографија во висок квалитет на маслото на платно; Ако сакате да се репродуцира или изберете било слика; ќе се создаде посебен куписега оглас за вашата нарачка ,ние ќе ви одговори во рок од 12hours.
За : е производител и извозник на рака-насликани масла во Da Fen, Кина. Имаме неспоредлив способност за купување слики, на ниската цена и наместо зголемување на нашето профит ние пренесување на заштедите на нашите клиенти. EMS : 7-10 дена.html

-
-

-
П :
Ако јас цел слика со рамка би се добие слика во рамка и е подготвен да се откажам од мојот ѕид? A : Да.Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да се чувствуваат слободни да се прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен.Штом ќе добиете предмети,ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. П : Оставете ги вашите позитивни повратни информации за нас.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
40x50cm, 50x60cm, 60x75cm
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Рамка:
No
Форма:
Еден
Предмети:
Пејзаж
Бренд Име:
Dongmei маслени
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
DM16091508
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Техника:
Спреј Сликарство
Тип:
Платно Printings
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
маслото:
симулација на нафта сликарство
is_customized:
Yes
Тип:
Спреј Сликарство
Calligraphy и сликање Големина:
Изберете ја вашата омилена големина
Дома декорација:
Дома декорација сликарство
седи соба декорација:
седи соба декорација сликарство
Спална соба украсување:
спална соба декорација сликарство
Хотел декорација:
Хотел декорација сликарство

Избор на клиент