• Новак
Шарм Копче Синџир Симпатична Кристал Легура Слон Прстен Носителот Keychain Pendant трговија на Големо AZL-670

Шарм Копче Синџир Симпатична Кристал Легура Слон Прстен Носителот Keychain Pendant трговија на Големо AZL-670

DEN 113.00
DEN 205.92
-45 %
Во достапна форма

Пристапност


ПОВРАТНИ информации : Ние ќе обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата.5*3cm
Материјал : цинк легура
Deatailed слика :
Ние, исто така, направи dropship цел. Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите porblem. Се надеваме дека исто така можете да ни даде за нас откако на вашиот објект е примена. ПЛАЌАЊЕ :
Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши на плаќање.
ДАНОК & ДОЛЖНОСТ
Нашите цени и превозот не ги вклучува потенцијалните даночни и должност, кој е обвинет од страна прилагодено на вашата земја.
Шарм Копче Синџир Симпатична Кристал Легура Слон Прстен Носителот Keychain Pendant Трговија На Големо
Опис :
Слон Големина : 5. Ние сме посветени да одлични услуги на клиентите , така и за било која причина не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас пред да замине негативен фидбек.
ПРЕВОЗОТ : Ние ќе испрати наредба во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или DHL, превозот метод зависи од вкупниот износ на вашата цел : Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел повеќе од $7) 30-60 работни дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (цел помалку од $7) 30-60 работни дена Забелешка : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 30-60 дена да пристигне, ве молиме почекајте за тоа.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
копче
Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Пол:
Унисекс
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
piqiya
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AZL-670
Функција:
Декорација
Големина:
normal size
кристал жените Копче синџир:
keyring жени
Стил:
кристал, љубов мода
Модел:
паричникот trinket
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Употреба:
Декорација
Карактер:
љубов embeded, љубов очигледно
слон:
5.5*3cm

Избор на клиент