• Новак
LOVEMEI Нечистотија-отпорни, Анти-удар Метал Алуминиум Предмети се Покриваат со Горила Стакло за iPhone 7 Плус Тешки Заштита Случај

LOVEMEI Нечистотија-отпорни, Анти-удар Метал Алуминиум Предмети се Покриваат со Горила Стакло за iPhone 7 Плус

DEN 1440.00
DEN 2057.28
-30 %
Во достапна форма

Пристапност

LOVEMEI Нечистотија-отпорни, Анти-удар Метал Алуминиум Предмети се Покриваат со Горила Стакло за i Phone 7 Плус Тешки Заштита Случај Анти-дожд, тоа може да се доказ дождливото време, без разлика каде и да вашиот повик телефон ќе не страдаат од било штета Живот вода доказ, тоа може да се доказ туш прскање вода, капка во кал, или дури и случајно да падне во вода (на пример : Миење слив), ако го земам брзо, тоа не е проблем. Но, тоа не може да се натопи во длабока вода 5 бои за изберат Користи за i Phone 7 Плус Пакет вклучува : Стандардна Конфигурација ЉУБОВ МЕИ Шок/Прашина/Живот Водоотпорен Метал Случај + Screen Protector руски Пријатели се Обрне Внимание ве Молам!!! Ве молиме оставете го на примачот име и презиме (вклучува 3 делови барем)во ред, во спротивно, Русија Пост ќе не избави парцела за вас.

Главните карактеристики

Материјал:
Алуминиум
Пакет:
Случај & Screen Protector
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 плус
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита
Бренд Име:
Љубов Меи
Големина:
180mm*100mm*13mm
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Тешки Заштита
Тип:
Монтиран Случај
дизајн:
Спортски,Метален

Избор на клиент