• Новак
МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ ДВАЈЦА МАЖИ ПОНИСКИ НОЖ 784048001 - ЈАН O ОНА НОВ ДОМ, КЕН ПОВЕЌЕ КАРБИД НОЖ

МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ ДВАЈЦА МАЖИ ПОНИСКИ НОЖ 784048001 - ЈАН O ОНА НОВ ДОМ, КЕН ПОВЕЌЕ КАРБИД НОЖ

DEN 177.60
Во достапна форма

Пристапност

Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел .Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.1664190
[НОВ ПОЧЕТОК] - 104 D, 134 D, 203, 234, 234 D, 303, 334, 334 D
Дел број : 784048001
За Плаќање 1. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. На приемот во guard време ако не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде прошири на времето на приемот.Ние брод надвор на стоки преку CPAM, можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. Ве молиме обидете се да се избере препорачана пошта за да се избегне губење на непотребни проблеми.
се вклопува
[KENMORE 385] - 385.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Се истакна : 1. Однапред ви благодариме за вашата corporation.

Главните карактеристики

Тип:
нож
Употреба:
нож
Материјал:
Matel

Избор на клиент