• Новак
Микро Го Отвори Патот Полн Циркон Зелени Очи Леопард Главата Ѓердани Chocker За Мажи Занает Трговија На Големо Животно Шарм Синџир Ѓердан Парична Казна Квалитет

Микро Го Отвори Патот Полн Циркон Зелени Очи Леопард Главата Ѓердани Chocker За Мажи Занает Трговија На Големо

DEN 180.00
DEN 211.20
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


1.Микро Го Отвори Патот Полн Циркон Зелени Очи Леопард Главата Ѓердани Chockers За Мажи Занает Трговија На Големо Животно Шарм Синџир Ѓердан Парична Казна Квалитет
2.Боја : Сребрена/Розово Злато/Злато
3.Материјал : Циркон+Месинг
4.Занает : Микро-Инсерти
5.Стил : Мода
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7.Нашата Продавница :
xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
JUYA
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
39*23mm
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Расположение Tracker
Број На Модел На:
WX032
Материјал:
Кубен Циркони
Материјал:
Бакар+Циркони
позлата:
Роуз Злато/Сребрена/Злато
Тежина:
7.3g
is_customized:
Yes
Должина:
42mm

Избор на клиент