• Новак
4PCS 3D печатач Makerbot M7 тема MK10 Екструдер месинг Млазницата 0.2/0.3/0.4/0.5 мм FlashForge Создателот Про Wanhao D4 и I3, Dremel

4PCS 3D печатач Makerbot M7 тема MK10 Екструдер месинг Млазницата 0.2/0.3/0.4/0.5 мм FlashForge Создателот

DEN 354.00
DEN 416.64
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
Големина : 13*9mm
Навој дијаметар : 4.5 мм
Завртка тема : M7
Продажбата на владата : Микс големина 4pcs/многу
Материјал : Месинг
Млазници големина : 0.2 мм/0.3 mm/0.4 mm/0.5 mm
Пакетот Вклучува :
4 PCS MK10 Млазници
Answer : ___________________________ NOTE :
Ако не ви остави порака, ќе default превозот : 1 PCS 0.2 ММ/ 1 PCS 0.3 MM/ 1 PCS 0.4 MM/ 1 PCS 0.5 MM ние ќе го испратите производот до вас, како е можно поскоро Ако имате било какви прашања , ве молиме слободно контактирајте со нас

Главните карактеристики

Големина:
0 2mm, 0.3mm, 0.4mm, 0.5mm, Mix size
Број На Модел На:
131
Тип На Објект:
Млазницата
Бренд Име:
Mellow
користат за:
3d печатач
Големина:
13*9mm
Навој Дијаметар:
4.5 мм
завртка нишка:
M7
Продажбата на режимот:
4pcs/многу
Материјал:
Дувачкиот
Млазници Големина:
0.2 мм/ 0.3 mm/ 0.4 mm/ 0.5 mm
Материјали Димензии:
1.75 mm

Избор на клиент