• Новак
89Pcs/set Dremel Алатки за Чистење Пескарење Полирање Сечење Мелење Додатоци Малку Сет за Ротари Алатки Dremel Додатоци 1/8 Инчи

89Pcs/set Dremel Алатки за Чистење Пескарење Полирање Сечење Мелење Додатоци Малку Сет за Ротари Алатки Dremel

DEN 240.00
DEN 319.20
-25 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме бидете сигурни со нас.
Објектот ќе биде испратен од страна на Воздух mail во рок од 24-48 бизнис часа по расчисти исплата (со исклучок на викенд & одмор).
89 Pcs/set Dremel Алатки за Чистење Пескарење Полирање Сечење Мелење Додатоци Малку Сет за Ротари Алатки Dremel Додатоци 1/8 Инчи
Карактеристики
100% сосема нов
Сечење парче : се погодни за сечење метал. Кога ќе кликнете на Плати Сега копчето, системот автоматски ќе се утврди дали постојат и други објекти што сте ги купиле од нас и ќе ги комбинирате за вашиот преглед.
Начин На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay.3 mm (дијаметар x дебелина x дупка).
Пристигнување време (проценети) :
* Сад/Велика Британија/Австралија/Канада : 14-21 работни дена(18-29 дена).
Голем песок круг со дијаметар : 12.
За најголемиот дел купува тежина над 2kg, ние може да понуди ИЗРАЗАТ начин како што е подолу :
EMS обично трае 7-10 работни дена за да се дојде. Ве молиме додадете во кошничката сите предмети да се направи вашата нарачка повеќе од 7 ДОЛАРИ.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа. Ние ќе ви даде задоволувачки решение ПОБРЗО.
Sandpaper дијаметар : 20mm.

Главните карактеристики

Бренд Име:
DRELD
DIY Материјали:
Дрво
Тип:
Абразивни Подлога
Број На Модел На:
Волна тркала четки Сет
Големина:
5/15/25mm
is_customized:
Yes
Голем волна тркала дијаметар:
12.5 mm.
Мали волна тркала дијаметар:
6.35 mm.
Кралицата волна тркала дијаметар:
25мм.
Труба волна тркала дијаметар:
13mm.
Мали Острило Димензии:
2 x 1 x 1cm.
Мини четка се состои:
5/15/25мм
Количина:
89PCS
Sandpaper дијаметар:
20mm
Смола мало парче со големина:
24mm x 0.7 мм (дијаметар x дебелина).
Dual-мрежа мало парче со големина:
32-милиметри x 1.2 mm x 2.3 mm (дијаметар x дебелина x дупка).

Избор на клиент