• Новак
АТЛ Автомобилот надворешноста зима заштита автомобил покритие,Згусне полнење памук,водоотпорен,ладно-доказ,снег одбрана

АТЛ Автомобилот надворешноста зима заштита автомобил покритие,Згусне полнење памук,водоотпорен,ладно-доказ,снег

DEN 2807.00
DEN 3264.00
-14 %
Во достапна форма

Пристапност

Зимски заштита автомобил покритие ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ за Производот Материјал : згусне памук сомот;оксфорд ткаенина Производ Тежина : 6kg Производ Бои : зелена;сина,розова,зелена,сребро,маскирна ODM&OEM : yes Производ Функција : против дожд,снег,дрво sap,птичји измет; блок на сонцето-светлина,ладење внатрешни работи ВНИМАНИЕ
Како да се изборот на правото szie?
Hatchback :
· Автомобил должина од 330-355 CM изберете 2 S
· Автомобил должина 355-405 CM изберете 2 M
· Автомобил должина 405-440 CM изберете 2 L
· Автомобил должина 440-470 CMchoose 2 XL
· Автомобил должина 470-510 CM изберете 2 XXL
Седан :
· Автомобил должина 360-410 CM изберете 3 S
· Автомобил должина 410-440 CM изберете 3 M
· Автомобил должина 440-465 CM изберете 3 L
· Автомобил должина 465-485 CM изберете 3 XL
· Автомобил должина 485-510 CM изберете 3 XXL
SUV :
· Автомобил должина 420-450 CM изберете YM
· Автомобил должина 450-475 CM изберете YL
· Автомобил должина 475-505 CM изберете YXL
КОРИСНИЧКО ПОДЕСУВАЊЕ НА БОЈА
ЗА НАС (Пекинг време : 8 : 00-20 : 30; НИ time15 : 00-4 : 30 PDT; Австралија time : 10 : 00-21 : 30 AEST; Британско време : 1 : 00-12 : 30 BST). Ние сме горди да ви понуди висок квалитет на автомобилски делови и прибор на исклучително поволни цени.

Главните карактеристики

Големина:
2M 2L, 2XL 2XXL, 3M 3L, 3XL, 3XXL, SUV M SUV L, SUV XL
Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Должина:
4.5m
Специјални Функции:
зимски заштита
Година:
Универзална
Материјал Тип:
оксфорд ткаенина, памук сомот
Објектот Тежина:
5kg
Објектот Висина:
1.5m
Објектот Ширина:
1.8m

Избор на клиент