• Новак
Jiguoor E27 Smart RGB Безжична Bluetooth Звучник Сијалица, Музика Свири Dimmable LED Светлина, Крушка Светилка со 24 Копчињата на Далечинскиот Управувач

Jiguoor E27 Smart RGB Безжична Bluetooth Звучник Сијалица, Музика Свири Dimmable LED Светлина, Крушка Светилка

DEN 475.20
Во достапна форма

Пристапност


Спецификации :
Школка Во Боја : Бела
Интерфејс : E27
Работен Напон : AC100 V~240 V / 50-60 Hz
Моќност : 12 W
LED моќност : 6 W
Говорникот моќ : 3 W
Зачестеност одговор : 135 Hz да 15 KHz
Безжична верзија : 3.0
Поддршка конфигурација : со A2 DP
Радио спектар : 10m(33ft)
Светлата боја : RGB 16 боја со далечински управувач
Засилувач : Класа D
Сигнал Текст : Bluetooth. (2. 4 G Bluetooth Пренос)
Bluetooth Пренос на Далечина : 5-10 метри
Bluetooth Конекција Лозинка : никој
Работна Температура : -40~ 80 степен
Карактеристики :
-Може да се контролира преку паметен телефон или таблет / Bluetooth
-LED светилка изглед
-Безжична Bluetooth врска
-Lamp, E27 база, завртка тип
-Се прилагодува јачината на светлината и музика
-Светлина, слична на 50 W халоген сијалица
Пакетот Вклучува :
1 x LED светилка (со Bluetooth звучник)
1 x Remote controller (Вклучува CR2025 батеријата)
1 x спецификација

Главните карактеристики

Емитуваат Боја:
RGB
Wattage:
12w
Тип На Објект:
LED Светилки
Повод:
дневна соба
Бренд Име:
jiguoor
Просечен Живот (часот):
#
LED Чип Бренд:
Lumiled
Напон:
AC100V~240V
Моќ Толеранција:
1%
сертификација:
CE
LED Чип Модел:
3W Висока Моќност
Led Сијалица Тип:
Меур Топката Сијалица
База Тип:
E27
Обликот:
Свет
Зрак Агол(°):
60°
Должина:
other

Избор на клиент