• Новак
Einkshop компатибилни, мастило кертриџ замена за hp 56 57 Deskjet 450CI 5150 5550 5650 F4140 F4180 PSC 1315 1350 2210 2410

Einkshop компатибилни, мастило кертриџ замена за hp 56 57 Deskjet 450CI 5150 5550 5650 F4140 F4180 PSC 1315

DEN 950.00
DEN 1117.92
-15 %
Во достапна форма

Пристапност


C6656 A C6657 A 56 57 мастило кертриџ 56 57 Deskjet 450 450cbi 450ci 450wbt F4140 F4180 5150 5550 печатач
Пакет Содржина :
1 PK црно мастило кертриџ 56
1pk боја на мастило кертриџ 57
Добри Информации :
Кертриџ модел : 56 57
Јачина на звук : 20ml Црна,18ml Боја
Страница принос :црна (5% покриеност 500page)
Боја (5% покриеност 400page)
Забелешка : ве Молиме бидете сигурни дека вашиот оригинален кертриџ модел е 56 57,ако не,не купувам ова кертриџ,бидејќи различни регионот може да користат Различни модел број касети ,пред место со цел , ве молиме да се обезбеди касети број е ист како вашиот оригинали.
Компатибилен За Печатач Модел :
Deskjet 450 CI 5145 5150 5151 5550 5551 5552 5650
5652 5655 5850 9600 9650 9670 9680.
Photosmart 100 130 145 230 245 7000 Серија, 7150 7260 7345 7350 7459 7450 7550 7660 7755 7760 7762 7960
Сите Во Еден PSC1110 PSC1200 PSC1205 PSC1210 PSC1213 PSC1215 PSC1217 PSC1219 PSC1315 PSC1317 PSC1340 PSC1350 PSC1355 PSC2105 PSC2110 PSC2115 PSC2171 PSC2175 PSC2179 PSC2210 PSC2410 PSC2510 PSC2405 PSC2410x PSC2410v PSC2420 PSC2510xi
И DESKJET 400 410 450 копир
Officejet 1110 4105 4110 4215 4219 4255 5145 5151 5550 5552 5652
5655 5850 5505 5510 5610 6110 9650 9670 9680 & ДРУГИ

Главните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
Број На Модел На:
56 57 ( C6656A C6657A )
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Бренд Име:
einkshop
Функција:
Повторно Произведени
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Црно Мастило капацитет:
B
C6656A C6657A:
2pc
печатач касети 56 57:
принтер ink 56 57
deskjet 5150:
Deskjet 450CI 5550 5552 7150 7350 7000
f4180 кертриџ:
deskjet f4180
Страница Принос:
Б.К 600pages, Три-боја(C,M,Y) 450pages
инкџет кертриџ 56 57:
печатач касети 56 57
f4180 печатач:
5150 кертриџ
кертриџ за принтер 56 57:
cartuchos impresora deskjet 5150
deskjet f4180 печатач касети:
deskjet 5550 мастило кертриџ

Избор на клиент

Врвот Висок Квалитет на Сублимација Мастило За инк-џет печатари Epson сите модели за текстил/плоча/кригла/стакло/метал/flag/чевли/Т-маица/првенство
  • Новак

Врвот Висок Квалитет на Сублимација Мастило За инк-џет печатари Epson сите модели за текстил/плоча/кригла/стакло/метал/flag/чевли/Т-маица/првенство

DEN 1335.00 1435.20

Кога ќе се превезува стоката по плаќање?A4 : 35 дена од express и од воздух; 510 ден од страна на морето,Бесплатен