• Новак
Pursing полица зачин шише остатоци рек складирање рек микробранова печка багажник

Pursing полица зачин шише остатоци рек складирање рек микробранова печка багажник

DEN 3839.52
Во достапна форма

Пристапност

детали за производот
Производ големина : 54 x 29 x 58 CM

Главните карактеристики

Тип:
Чување На Носителите & Полици,Бања Полици
Класификација:
Не-преклопување на Решетката
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Железо
Функција:
Еко-Пријателски
Нема. на Групи:
Три-Слој
Инсталација Тип:
Кат Тип
Број На Модел На:
4HQD-00023
Употреба:
Други

Избор на клиент