• Новак
240MM 270MM 300ММ 350MM модерна едноставна unflod го инсталирате дрвени рачки на вратите сребро warodrobe кујната кабинет вратата повлекува рачки

240MM 270MM 300ММ 350MM модерна едноставна unflod го инсталирате дрвени рачки на вратите сребро warodrobe кујната

DEN 1536.00
Во достапна форма

Пристапност

Ако имате било какви прашања и мислам дека нашиот производ и услуга не вреди ПЕТ ЅВЕЗДИ да стапка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го оценувате нас.ltd ! ви посакувам среќен шопинг !
Најдобра дома декоративни хардвер,
Професионални се соберат
Ние прифаќаме мали цел ако има многу во парк
за рефус со цел , ве молиме контактирајте со нас директно за најдобрата понуда
Производи опис :
Предмет бр. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Услови на Испорака : Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
Повратни информации : Ние ќе бидеме благодарни ако можете да ни даде ПЕТ ЅВЕЗДИ на Детални Продавачот Рејтингот.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакет? A : имаме прогласи пакување детали за опис на секој производ, ве молиме проверете тоа, ви благодариме!
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво, ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена.

Главните карактеристики

Тип:
Мебел Справи & Knob
is_customized:
Yes
Стил:
Модерна
Материјал:
Цинк Легура
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
DM67B
Теренот-ред Спецификации:
130MM 150mm 170MM
боја:
Сребро.

Избор на клиент