• Новак
Лофт Гроздобер Индустриски E27 Lumiled Ковано Железо Опрема Ѕид Светилка Светла Ретро Метал Водовод Ѕид Sconces Кафе Клуб, Продавница На Декор

Лофт Гроздобер Индустриски E27 Lumiled Ковано Железо Опрема Ѕид Светилка Светла Ретро Метал Водовод Ѕид Sconces

DEN 6305.00
DEN 8880.00
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

Опис : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Ѕид Светлина Главен Материјал : железо Предложи Соба Одговара : Ходникот, Спална соба, Дневна Соба, јавна површина и повеќе. Предложи Соба Големина : 10-45m 2 Напон : 220 V Боја : Како на сликата Кол. : 420mm(прибл.) Тела Материјал : железо Број на Светилки : 2 Сијалица База : E27*2 Сијалица вклучени или не : не се вклучени,локалните купи сијалица ќе биде повеќе погодна за вас. Пакет се Вклучени : 1 X Ѕид светлина

Главните карактеристики

Абажур Боја:
42CM, 32CM
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Shadeless
Техника:
Кован
Примена:
Трпезарија
Број На Модел На:
#A
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Сенка Ветер:
Надолу
Стил:
Гроздобер
Осветлување Област:
>30square метри
Карактеристики:
#A
Број на извори на светлина:
2
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Употреба:
Индустриски
Боја На Каросеријата:
'рѓа
сертификација:
CCC,CE,RoHS
MPN:
не се применува
Гаранција:
2 години
Стил:
Гроздобер
боја:
Слика се прикажани
Материјал:
леано железо
Регионот на Производство:
Кина
Тип:
ѕидот светилка
UPC:
не се применува

Избор на клиент