• Новак
1pc K803 Двојно Излез Вратило DC мотор 1.5-6V 3V 11000rpm DIY Модел Правење Бесплатен Превозот Русија

1pc K803 Двојно Излез Вратило DC мотор 1.5-6V 3V 11000rpm DIY Модел Правење Бесплатен Превозот Русија

DEN 44.00
DEN 46.56
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

5-6 V 3 V 11000rpm DIY Модел Правење Бесплатен Превозот Русија
Пакетот Вклучува : 1pc
Користење напон : 1. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Објектот што го опишува : 5 ѕвезди
комуникација : 5 ѕвезди
Превозот Брзина : 5 ѕвезди
.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
Време на испорака само за референца.
Ние снабдување на високо квалитетни и евтини производи!
1pc K803 Двојно Излез Вратило DC мотор 1.
2 : Канада : 15-55 работни дена.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.

Главните карактеристики

сертификација:
ROHS,CE,CCC,УЛ,VDE
Бренд Име:
Pixiuonline
Commutation:
четка
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
11000
Излезна Моќност:
/
Изградба:
Постојан Магнет
Тип:
Микро Мотор
Број На Модел На:
K803
Вртежен момент:
/
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Постојана Струја(A):
/
Напон(V):
1.5-6V
Употреба:
DIY
Заштита На Функција:
/
сертификација:
/

Избор на клиент