• Новак
Црвена Шамија Кафеава Мечка Маскота Костим за Возрасни Големина Цртан Лик Mascotte Mascota Облека Одговараат Фенси Облека SW1229

Црвена Шамија Кафеава Мечка Маскота Костим за Возрасни Големина Цртан Лик Mascotte Mascota Облека Одговараат

DEN 12403.00
DEN 13056.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Производ размена известени по 3 дена не може да биде чест за замена. Ако нешто не е во ред со производ, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена.
Гаранција & Осигурување :
Купувачи се одговорни за дополнителни даночни, царински такси и Должност за увоз (ако ги има).
Од врата до врата на Превозот :
Сите производи нареди ќе биде предаден во временскиот период што е прикажано во производот вовед откако исплата е расчисти.
Плаќање : Alipay приоритетни. Запад Унија прифатени.com, водечки трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.
Заштита :
Полиетиленски шлем е произведена интегрирани од страна на високо-технологија машина наместо заеднички од страна на неколку парчиња, па тоа е силна и тешко е доволно за да се избегне кршење и одеднаш паѓа, така што корисникот главата е под добра заштита.
Водоотпорен :
POLYFOAM материјал може да биде Водоотпорен
Чистење На Инструкциите :
Водата за перење или хемиско чистење. Висат сушење само, греење е забрането. Ние ќе ве контактираме ако не е исклучок.
Тежина :
Како шлем е направен од Полиетилен и EPE материјал кој е многу мала, така што корисникот може да го носат за долго време, слободно и дури и без голем притисок на рамениците. Можете исто така да платите со изберете дебитни картички, вклучувајќи Маестро, Самостојна, Carte Bleue, Poste Pay, Carta Si, 4 B и Euro6000.
Дишат и визија :
Корисникот може да здив слободно внатре како што е со добра вентилација дизајн; Корисникот може да се види јасно од внатре преку очите.
Повратните Информации Политика
Ние го цениме вашиот позитивен повратните информации и ние веднаш ќе ви го направат истото, ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме контактирајте со нас прво да се преговара, пред да се даде Неутрален или негативен фидбек.
Политика На Враќање
1. Осигурување е задолжително. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно. Тоа е лесно да се чисти и да се подобри вентилацијата.

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Тема:
Маскота
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
is_customized:
Yes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Viscose
Ткаенина Тип:
Волнени
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
празник
Пол:
Унисекс

Избор на клиент