• Новак
SOHOT Сомот Кожа Изјава Torques Ѓердан Multicolor рачно изработени Лак Јазол Ѓердан за Жените Накит Додатоци Божиќ Подарок

SOHOT Сомот Кожа Изјава Torques Ѓердан Multicolor рачно изработени Лак Јазол Ѓердан за Жените Накит Додатоци

DEN 90.00
DEN 149.28
-40 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SoHot
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Должина:
32cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Жените
Стил:
Панк
Pendant Големина:
1
Синџир Тип:
Никој
Број На Модел На:
SN966
Материјал:
сомот кожа
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Избор на клиент