• Новак
1000G Затегнување Зацврстување Очи Серум Крем се Разредува Црно Око Торба Бледо Фини Линии Анти-навремено Навлажнувачки Салон за Убавина

1000G Затегнување Зацврстување Очи Серум Крем се Разредува Црно Око Торба Бледо Фини Линии Анти-навремено Навлажнувачки

DEN 2304.00
Во достапна форма

Пристапност

Купувачот е одговорен за враќање превозот цена. ( Масажа техника треба да биде opperated од внатре кон надвор)
Пакетот Вклучува : Око Крем 1000g
килограм.
Ние во голема мера го цениме вашата ПОЗИТИВНИ повратни информации.За Бразил ќе и до 60 дена понекогаш. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Ние прифаќаме Зачувам плаќање само, и мора да се примени во рок од 3 дена од датумот на купување. Не се грижат или неправилно око кожата се грижат може да предизвика многу од problemes : Црно око, ueven око боја на кожа, око торба, око брчки, темни и сува кожа околу очите.
Како Да Го Користите :
Се применува соодветна око крем, рамномерно се шири на кожата околу очите, нежно масирајте додека се апсорбира.
1000 G Затегнување Зацврстување Очи Серум Крем се Разредува Црно Око Торба Бледо Фини Линии Анти-навремено Навлажнувачки Салон за Убавина
Око кожата е на повеќето ранливи и чувствителни дел кај лицето кожата, па затоа треба да се биде внимателен за око кожата се грижат.Ова око крем има голем ефект на овие проблеми со очите.Ние нудиме 14 дена политика на враќање.ВАЖНО! ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ЈА! Купувачи се одговорни за увозни давачки, царинските давачки и даноци, доколку ги има. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.

Главните карактеристики

Употреба:
Око
Тип На Објект:
Крем
Пол:
Унисекс
Функција:
Анти-Подпухналост,Темно Круг,Анти-Стареењето,Навлажнувачки
Состојка:
алое вера
НЕТО-WT.:
1000g
Број На Модел На:
Други

Избор на клиент