• Новак
HandPainted Пејзаж Дебели Масло на Платно Сликарство Кинески Регион на Реката и Езерото Апстракт Ѕид уметност Слика за Домашна Декорација

HandPainted Пејзаж Дебели Масло на Платно Сликарство Кинески Регион на Реката и Езерото Апстракт Ѕид уметност

DEN 2882.00
DEN 3792.00
-24 %
Во достапна форма

Пристапност

ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Галерија заврши пакување, покриени со пластична слоеви, валани со тешко заштита када внатре и безбедно меур кеси надвор
Превозот :
Кога пакетот се испрати ,ќе cansee на следење на број на вашата Ali Express. Материјали/Медиум : Функционирам Платно ,висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои маслото на Платно Со Масло, Боја или Acry бои, Не се Печати,Не, Постер,Hand Painted на Платно
3.
Пишете ни ако имате било какви прашања. Detail /Рамка : без рамка ,само платно
ако ви треба рамка за бесење,ве Молиме контактирајте со Нас, Ние Обезбеди Сопствен Servise
5.
ако сакате да примате слики наскоро ,може да contal нас за да испратите DHL,но beed да sdd превозот цена, ви благодариме за разбирањето. Ако сакате да се цел на нашите сликарство во други големина/стил
ако сакате да се конвертира вашиот омилен слика во висок квалитет на маслото на платно
ако сакате reroduce или изберете било слика
Контактирајте Со Нас Сега!!!
Пакет :
Комбинација Платно маслото (Вклучувајќи 4 Panels на сликите ,но не мат, без рамка).5 cm) : : ако сакате друга sie ,plz контактирајте ме .
Сите објектот ќе брод од Кина Пост Воздух mail,да стигнете до повеќето земји во Рок од 20 до 35 дена
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 30 работни дена, Околу 3040 дена во Европа ,Јужна Америка ,Блискиот Исток и Азија, Италија,Бразил за 35-45days beacause на строги обичај инспекција
Забелешка : ако немате доволно време да чекате ,ве молиме да се направи нут се купи.

Главните карактеристики

Големина (Инчен):
24x36
боја:
Повеќе
Бренд Име:
BEWEHI
Број На Модел На:
QQ143
Материјал:
Платно
Тип:
Масла
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
оригиналниот:
Yes
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
Техника:
Рачно Насликани
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент