• Новак
За ФОЛКСВАГЕН Sharan 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Автомобил-Stying Задната Страна Загрева Огледало Стакло

За ФОЛКСВАГЕН Sharan 1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Автомобил-Stying

DEN 592.00
DEN 592.32
-0 %
Во достапна форма

Пристапност


Висок Квалитет На Нов Автомобил Задните Загрева Огледало Стакло
За "ФОЛКСВАГЕН" Sharan 1997-2010
Информации за производот Дел Име : Загрева Огледало Стакло Состојба : Нова Резервни Производи Материјал : ABS + Стакло Пакет : 1 x Право на Патникот Страна + 1 x Возачот Левата Страна Гаранција : 1 Година
Вистински Фотографии
Инсталирање На Метод
Плаќање Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачки
Следење Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : https : //global.cainiao.com Или http : //www.yw56.com.cn/english/index.aspx
По-продажбата на услугата Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција барем; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

Главните карактеристики

боја:
Возачот Страна, Патникот страна, Пар
Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Должина:
18cm
Бренд Име:
DFLA
Име На Модел:
Загреан Огледало Стакло
Материјал Тип:
ABS+Стакло
Објектот Тежина:
0.4kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
10cm
Специјални Функции:
огледало стакло
Објектот Висина:
4cm
Модел Година:
1997-2010
Објектот Дијаметар:
9cm

Избор на клиент