• Новак
Лофт Ретро Гроздобер Нордиските Индустриски Железо, Стакло Лофт Коридор Tripod Подот Светилка Светлина Дома Осветлување Оркестарот Кафе Бар Спалната Соба Подарок

Лофт Ретро Гроздобер Нордиските Индустриски Железо, Стакло Лофт Коридор Tripod Подот Светилка Светлина Дома

DEN 16752.00
Во достапна форма

Пристапност

Descriptiion : подот светилка придонесува на Industical и антички амбиент за вашата спална соба или дневна соба средина. Материјал : Леано железо & Стакло Димензии : Однесуваат на фотографијата погоре. Сијалицата : За E27 штекер Напон : 110-220 V Тип : Подот Светилка Боја : Црна Irradiated Област : 5-30m 2 Пакет се Вклучени : 1 X Подот Светилка (Сијалица не е вклучена во пакетот.)

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Кат Светилки
Заврши:
Железо
Напон:
220V
сертификација:
CE,RoHS,CCC
Гаранција:
2 години
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
База Тип:
E27
Сенка Тип:
Shadeless
Извор На Светлина:
LED Светилки
Техника:
Кован
Стил:
Класични
Број На Модел На:
#A
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Wattage:
31-40W
Е Светилки Вклучени:
No
Бренд Име:
ВО СОЧНИ
Сенка Ветер:
Надолу
Примена:
Foyer
Карактеристики:
#A
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
1
сертификација:
CCC,CE,RoHS
Гаранција:
2 години
MPN:
не се применува
боја:
Црна
Стил:
Нордиските
Регионот на Производство:
Кина
Тип:
кат светилка
UPC:
не се применува

Избор на клиент