• Новак
2017 жешка! страна огледало прекинувач без floding за Audi A4 S4 B6 A6 Quattro Q7 R8 TT RS4 2001-2012 4F0959565 / 4F0 959 565

2017 жешка! страна огледало прекинувач без floding за Audi A4 S4 B6 A6 Quattro Q7 R8 TT RS4 2001-2012 4F0959565

DEN 841.00
DEN 1294.56
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Пакување детали : 1 ×страна огледало се префрлат Дел број : 4 FD 959 565 Состојба : Нова Директно Од Фабрика светла боја : Црвена Терминали : 4 игли Референтни информации : Audi Q7 2007-2012 Audi R8 2008-2012 Audi A6 2006-2010 Audi S6 2007-2010 Audi TT 2008-2009 Audi S4 2001-2007 Audi A4 2001-2007

Главните карактеристики

Бренд Име:
YJDAP
Специјални Функции:
no
Објектот Дијаметар:
3cm
Име На Модел:
4F0 959 565 4F0959565
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Должина:
3.5cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Година:
Нови
Материјал Тип:
голема еден ABS
Објектот Висина:
4.2cm
Fitment:
AUDI A4 S4 B6 A6
Автомобил Производител:
Audi

Избор на клиент