• Новак
Јапонија Стил Дрвени Садови Мат Сад Подлога Симпатична Риба Во Облик На Топлина Отпорни Душеци Coasters Природни Еко-Пријателски Цврсто Дрво Placemats

Јапонија Стил Дрвени Садови Мат Сад Подлога Симпатична Риба Во Облик На Топлина Отпорни Душеци Coasters Природни

DEN 530.00
DEN 815.52
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

Јапонија Стил Дрвени Садови Мат Сад Подлога Симпатична Риба Во Облик На Отпорни Душеци Coasters Природни Еко-Пријателски Цврсто Дрво Placemats
Материјал : гума дрво
Боја : природна
Големина : 16x17x2cm

Главните карактеристики

Табела Декорација & Додатоци Тип:
Матс & Влошки
Број На Модел На:
MJBW1677
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Дрво
Обликот:
Нередовните
Бренд Име:
OUSSIRRO

Избор на клиент