• Новак
Бранови Печатени Модерна Затемнување Завеси За Дневна Соба Медитеранот Сина Морнарица Жолта Спалната Соба Прозорец Drapes Сопствени Направени

Бранови Печатени Модерна Затемнување Завеси За Дневна Соба Медитеранот Сина Морнарица Жолта Спалната Соба Прозорец

DEN 1115.00
DEN 1827.36
-39 %
Во достапна форма

Пристапност


Било каков проблем, само да не контактирате директно. Ве молиме овозможи мало отстапување ( 1-3cm) поради hemming. Прстените се изработени од пластика со Нано Silencer.
Погоден за странични столбови или песната. За молив pleat , завеса width= 2,5 пати прачка/железнички ширина. 2 пати ткаенина е предложен полнота. Мерка завесата должина Л Б Sill должина : Крајот 1.
Молив pleat (лента 7cm) работи подобро за ткаенини што не се премногу дебел. 2 пати на ткаенината е предложен полнота. Големина може да се прилагоди, ве молиме контактирајте со нас. Ако вашиот прозорец е 150cm широк, ние ви препорачуваме 2 парчиња (W150x L250cm) 4.
Внатрешниот дијаметар на прстен е 4cm, надворешен дијаметар е 7cm. Ние нормално го користите ПРОЗОРЦИ/Fedex/DHL/ТНТ/Русија Експрес-SPSR. Завесата Засенчување Го Оценувате : 80% 2.
Поради царинење, Ние нормално напишете вредност од $ 20-$50 САД долари.
Погоден за странични столбови или песни. Ќе има 2-3cm насловот погоре џеб, која не е вклучена завесата должина. 2 пати на ткаенината е предложен полнота. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Стил 6 : Род џеб џеб е пораби во склопот на врвот на завесата панел преку кој завеса род е вметната.

Главните карактеристики

Големина:
W100cm L250cm, W150cm L250cm, W200cm L250cm, W250cm L250cm, W300cm L250cm, W350cm L250cm, W400cm L250cm
Обработка:
1 Кука, 3 Молив Pleat, 2 Gromment Врвот
Локација:
прозорецот
Бренд Име:
LifeTree
Употреба:
Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Број На Модел На:
прозорецот завеси
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Геометриски
Стил:
Медитеранот
Функција:
Висок Сенчење(70%-90%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Печатени Бран Завеса
Измијте:
Машина за миење топло
Обработка:
Кука, Grommets врвот, Молив Pleat
Пакет Се Вклучени:
1 парче на завесата
Не Се Вклучени:
Tassel/Valance/Монистра
Соба:
Дневна Соба, Спална Соба, Кујна, Студија, Балкон
Сенчење Го Оценувате:
Завесата

Избор на клиент