• Новак
Симпатична Божиќ Миленичиња куче, мачка Џемпер поврзана капчиња облека зима и топло, куче куче грб јакна мало куче Pullover качулка облека

Симпатична Божиќ Миленичиња куче, мачка Џемпер поврзана капчиња облека зима и топло, куче куче грб јакна мало

DEN 335.00
DEN 465.60
-28 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Стил:
Класици
Бренд Име:
FLAdorepet
Материјал:
влакна
Сезоната:
Есен/Зима
Број На Модел На:
meiqi
Шема:
Печати

Избор на клиент