• Новак
2 Копчиња Нерѓосувачки Keychain Џеб Алатка EDC Отворено Мултифункционален Шрафцигер Отворено Патување Колекции EA14

2 Копчиња Нерѓосувачки Keychain Џеб Алатка EDC Отворено Мултифункционален Шрафцигер Отворено Патување Колекции

DEN 63.00
DEN 81.12
-22 %
Во достапна форма

Пристапност

Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Клучот тело се вклопува во 1/4" главата хексадецимален. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Време На Испорака :
1.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.
Едноставниот Клуч Стил Полесно Да Се Носат, Flathead Шрафцигер, Филипс Шрафцигер. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Главните карактеристики

Тип:
Џеб, Мулти Алатки

Избор на клиент