• Новак
MaiYaCa француски Булдог Кутре Mouse Pad Големина 18*22cm и 25*29cm

MaiYaCa француски Булдог Кутре Mouse Pad Големина 18*22cm и 25*29cm

DEN 90.00
DEN 95.52
-6 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
Без Заклучување на Работ 18X22cm, Без Заклучување на Работ 20X25cm, Без Заклучување на Работ 25X29cm, Заклучување на Работ 18X22cm, Заклучување на Работ 20X25cm, Заклучување на Работ 25X29cm
Големина:
S
Број На Модел На:
Лични Прилагоди На Душеци
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Пакет:
No
Бренд Име:
MaiYaCa
Големина:
20cm*25cm*0.2cm
size1:
18cm*22cm*0.2 cm
size2:
25cm*29cm*0.2 cm
Материјал:
силикон
Одговара за:
Компјутерски Игри Играч
Стил:
Француски Булдог Кутре
Модел:
MSI4150
Објектот:
Заклучување на Работ и Без Заклучување на Работ Mouse Pad

Избор на клиент