• Новак
Куќа Декоративни Подарок Рачно Изработени Solidwood Хеликоптер

Куќа Декоративни Подарок Рачно Изработени Solidwood Хеликоптер

DEN 1680.00
Во достапна форма

Пристапност


Куќа Декоративни Подарок Рачно Изработени Solidwood Хеликоптер
Protduct Резиме
Предмет : Куќа Декоративни Подарок Рачно Изработени Solidwood Хеликоптер
Големина : D28*W25*H12 CM
Материјал : solidwood

Главните карактеристики

Стил:
Ретро и Носталгични/Стар Мебел
Бренд Име:
QIYU
Материјал:
Дрво
Тема:
Спорт

Избор на клиент