• Новак
DIATOOL 4pcs 5 ронки #100 Б Дијамант сува полирање влошки 125mm Пескарење Диск За Мермер Гранит Камен

DIATOOL 4pcs 5 ронки 100 Б Дијамант сува полирање влошки 125mm Пескарење Диск За Мермер Гранит Камен

DEN 1055.00
DEN 1198.56
-12 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

Бренд Име:
DIATOOL
Број На Модел На:
SA6110515B#100x4
Подлога Материјал:
дијамант
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
125mm
Големина:
5
DIY Материјали:
Облицовка

Избор на клиент