• Новак
COOKNBAKE DIY Силиконски калап Класичен мини чоколадо Грав Желе Пудинг Hight квалитет CDSM-564

COOKNBAKE DIY Силиконски калап Класичен мини чоколадо Грав Желе Пудинг Hight квалитет CDSM-564

DEN 123.00
DEN 189.60
-35 %
Во достапна форма

Пристапност

1. Ние користиме високо квалитетни силиконски материјал, и има положено ФДУ и SGS сертификација. 2. Објектот може да издржи температура опсег : -40~200 целзиусови степени. 3. тоа е невкусна, не-токсични, анти-прашина, трајни, не пенетрација, лесен за чистење 4. Тоа може да го користите во рерна, микробранови печки, dishwashers и фрижидери 5. Тоа е лесно да се справи со Производ големина : 18.6*11.1*1.3 cm Производ тежина : 55g Производот Цел : заработите чоколадо. направи желе Пудинг

Главните карактеристики

Бренд Име:
COOKNBAKE
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
Силиконска Гума
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
CDSM-564
Тип:
Торта Алатки
производ catagory:
чоколадо мувла
дизајн:
чоколадо грав
Материјал:
Силикони
Производ големина:
18.6*11.1*1.3 cm
производ тежина:
55g

Избор на клиент