• Новак
Специјална понуда во Европската дрвени резби во дрво на Dongyang цвет цвет кревет цвет applique портата на мебел и декорација кабинет

Специјална понуда во Европската дрвени резби во дрво на Dongyang цвет цвет кревет цвет applique портата на

DEN 1344.00
Во достапна форма

Пристапност


Продавачот промоција Настан датум : 14 : 01 2016-08-31 - 23 : 59 2016-07-26 Единствена цел целосна Едно парче Бесплатен превозот (не mail област : Тибет, Qinghai, Ningxia, Xinjiang, Тајван, Хонгконг, Macao,, во странство)
Бебе слики :
[description] : home office декорација, декорација материјали, итн.
[материјал] : гума дрво
[дали] : нема наслика боја
[ниво на квалитет] : квалификуван
[дрво] : една страна врежан
Овој мал традиционалните и стилски, модерен дом е ретка избор о! Директно може да се закачи на ѕид, исто така, може да бидат вградени во други големи парчиња на мебел. Топење технологија и естетика, како целина, длабоки конотација и култура дополнуваат едни со други, конфузија помеѓу, истакнувајќи бескрајни шарм и достоинството на уметноста. Е семејството, хотели, ресторани и други декорација на избор.

Главните карактеристики

моделирање:
Други
Боја Класификација:
Слика 1 8*38*1.2 CM фигура две 5*29.5*0.8 CM фигура две 6.5*39.5*0.8 CM

Избор на клиент