• Новак
Smart Автомобил Покритие , автоматскиот Автомобил Покритие со Далечински Управувач , брз и лесен за да го заштитите вашиот автомобил

Smart Автомобил Покритие , автоматскиот Автомобил Покритие со Далечински Управувач , брз и лесен за да го заштитите

DEN 4061.00
DEN 4512.00
-10 %
Во достапна форма

Пристапност

Различни земји имаат различни обичај политика . Ние се нема враќање ВРАЌАЊЕ И ПРОМЕНА Не е она што го сакате? Промена на умот? НЕМА ПРОБЛЕМ. Секој објект е загарантирана да ги надмине вашите очекувања. Некој објект мора да се врати во оригиналниот производител пакување, значи, ние ви препорачуваме да ги задржи вашите пакување барем во првите 30days.Доколку клиентот одбие примени производ, бидејќи на тарифи. Ве молиме контактирајте услуга на клиентите ако имате било какви посебни барања. Ние сме горди да ви понуди висок квалитет на автомобилски делови и прибор на исклучително поволни цени. ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ШОПИНГ ОД НАС ПРАТКАТА Кога ќе нарачате , ве Молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест . Ние ќе бидеме разумни за да се избегне тарифи. Клиентот треба да ги сноси дестинација обичај должност. Ние сакаме да ви даде најдобри шопинг искуство! Нашата цел е да ви понуди одличен производ со одлична вредност.Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7-45days работни дена (со исклучок на викенд и јавни празници ). по купувањето. ОБИЧАЈ ДОЛЖНОСТ цена на Производот вклучува цената на производот и превозот на трошоците и би било дестинација обичај должност.

Главните карактеристики

Големина:
2L, 2XL, 3M, 3L, 3XL 3XXL, SUV L, SUV XL
Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Објектот Должина:
4.68m
Објектот Висина:
1.68m
Објектот Ширина:
1.85m
Објектот Тежина:
3kg
Специјални Функции:
заштита на вашиот автомобил
Материјал Тип:
полиестер taffeta190T
Година:
забелешка на вашиот автомобил модел

Избор на клиент