• Новак
OlingArt 6PCS/многу 2017 Нови Пристигнување Најниска Цена Јасно Пластична Кутија За Накит Монистра Апчиња за Складирање Со Круг Контејнери Тегли

OlingArt 6PCS/многу 2017 Нови Пристигнување Најниска Цена Јасно Пластична Кутија За Накит Монистра Апчиња за

DEN 102.00
DEN 102.24
-0 %
Во достапна форма

Пристапност

Направи се што е во ред, наместо да се во хаос.
Постои временско ограничување, Не се Шегувам. Добар избор за чување на обетки, прстени, монистра и други мини работи. Ако не се сосема задоволни, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратните информации. Ќе биде многу ценет.
Повратни информации :
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации и со 5 ѕвездички.4 mm или 1mm = 0. Затоа што секогаш му верувате :
Објект како што е опишано Вистинската големина како што е опишано; Облик како слики покажува; Боја речиси иста како на сликата
Комуникациски Пораки одговори во рок од 24 часа (во работни денови)
Услуга 100% Гаранција :
Ако не сте задоволни, јас не сум среќен! Вашиот sastisfication е нашата среќа! Само е-мејл мене, ако не сте задоволни со било кој од моите производи Ние ќе го со најдобро да се реши проблем за сите вас. И оние што остави лош повратните информации без комуникација не се добредојдени на сите.
3 ми даде точна адреса за да се осигура безбедноста на објектот.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4.
ОЛ-SLH-000
Напомена : Сосема нов и висок квалитет. Ако имате променето вашата адреса, или не сакаат ни да брод на друга адреса, ве молиме промени на нова адреса, кога ќе се плати нас со тоа, инаку ние нема да бидат одговорни ако пакетот е изгубена.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Број На Модел На:
ОЛ-SLH-000
Материјал:
Пластични
Производот:
накит кутија
Обликот:
Круг
Големина 1:
30*18mm
Големина 2:
39*22mm

Избор на клиент