• Новак
100pcs/многу 4mm 3D Сјај Риболов Намамат Очи Прозрачна Летаат Око Реални Вештачки Симулација Риба Окото рачно изработени мамка Риба Мами

100pcs/многу 4mm 3D Сјај Риболов Намамат Очи Прозрачна Летаат Око Реални Вештачки Симулација Риба Окото рачно

DEN 37.00
DEN 58.56
-37 %
Во достапна форма

Пристапност


Опис :
3d риболов намамат очи се живи за да се привлечат риба. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Технологија на имитира природата го прави реални и жив.
Спецификации :
Производ : 3 D Риболов око мамка
Позиција : Океански Брод Риболов,Океанот Рок Риболов,Океан Плажа Риболов,Езеро,Река,Резервоар Езерото,Со Крак
Материјал : епоксидна
Категорија : Додатоци Намамат
Боја : златна,сребрена,црвена 100 x Риболов око мамка
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.

Главните карактеристики

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Намамат Додатоци
Бренд Име:
VKTECH
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
3D Риболов око мамка
Производ:
3D Риболов око мамка
Материјал:
Епоксидна
Категорија:
Намамат Додатоци

Избор на клиент