• Новак
20pcs/многу 25мм антички сребрен диск ознака букви Живот е подобар во ЕЗЕРОТО шарм pendant за DIY Накит одлуки материјал

20pcs/многу 25мм антички сребрен диск ознака букви Живот е подобар во ЕЗЕРОТО шарм pendant за DIY Накит одлуки

DEN 320.64
Во достапна форма

Пристапност

На сликата прикажана е застапеноста на објектот ќе добијат слични еден(а) од достапните многу. Слика може да се појави поголем на вашиот екран.
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www. pls waitting трпеливо.
Известување
Повеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed. Превозот на плаќање не се враќа.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.
Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките. Добредојдени се да ме контактирате доколку имате било какви прашања. Повратни информации, Ние сме среќни да се разменат позитивни повратните информации. Ве молиме бидете сигурни дека бродот за адресата се точни кога испраќање на плаќања како ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреси. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. За Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања.
За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнете
Се сеќавам Назад за купување на стоки што треба. За некои области, и тоа може да потрае подолго, бидејќи се помалку чести на воздухот лет. се надеваме дека ќе може да се прифати.
Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.
Име : DIY pendant
Боја : антички Сребрен
Големина : 25 MM
Материјал : Алуминиумски
Цена за 20pcs
Сите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!
Превозот :
Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPS-от,DHL,FEDEX,EMS и др.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
is_customized:
No
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ML178
Материјал:
Метал
Стил:
Класичен
Големина:
25mm

Избор на клиент