• Новак
2017 Нови Дизајни Опал Прстен за Жени 925 Sterling Silver Прстени Белиот Оган Опал Накит за Партиски Ангажман Подарок Големина 6/7/8

2017 Нови Дизајни Опал Прстен за Жени 925 Sterling Silver Прстени Белиот Оган Опал Накит за Партиски Ангажман

DEN 561.00
DEN 719.52
-22 %
Во достапна форма

Пристапност


Функција :
1)Материјал : метал како discription
2)Боја : како на сликата прикажани
3)Пакет : Пакет на објектот со кутија за накит
ќе ги најдете на прекрасен свет!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Вашето задоволство, нашите извршување!
.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа. Ве молам, разберете дека превозот чело на Кина пост воздух mail и ЕМС не е ист, ние ќе брод надвор предмети од Кина Пост воздух mail не со ЕМС кога ќе изберете ЕМС бесплатен превозот.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8
Гем Боја:
Бела
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
DJ CH
Број На Модел На:
DR014106R
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Страна Камен:
Други Вештачки материјал
Повод:
Партија
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
опал
Метал Печат:
925,Фунта
Бренд Име:
DJ CH
Стил:
Тренди
CertificateType:
Трета Страна Оценување
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Место на Потекло:
произведено во Кина
Печат:
Печат 925S
Пол:
жените прстен
Метал Тип:
925 Sterling silver
опал камен:
бел опал прстен
Tinny камен:
ааа cz
бел опал прстен:
накит
Моден Прстен:
моден накит
жените прстен:
жените накит
Ангажирање подарок:
свадба партија

Избор на клиент