• Новак
Ajojewel Топла Продажба На Црна Капка Обетки За Жените Геометриски Долги Обетки

Ajojewel Топла Продажба На Црна Капка Обетки За Жените Геометриски Долги Обетки

DEN 138.00
DEN 205.44
-33 %
Во достапна форма

Пристапност


Име : Ajojewel Топла Продажба На Црна Капка Обетки За Жените Смола Геометриски Долги Обетки
Материјал : Алуминиумски + Глеѓ
Облечен Повод : Ангажирање/Свадбена/Годишнината / Предложи/Партија/Подарок

Главните карактеристики

Главниот Камен Боја:
Сребро, Злато
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
AJO1607037
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Ajojewel

Избор на клиент