• Новак
3pcs/многу Про Нокти Педикир Ножици Помине Cuticle Тласкач Тример Смена Акрилик се Справи со Помине Уметност Убавина Алатки Cuticle Машина

3pcs/многу Про Нокти Педикир Ножици Помине Cuticle Тласкач Тример Смена Акрилик се Справи со Помине Уметност

DEN 153.00
DEN 161.28
-5 %
Во достапна форма

Пристапност

Ве молиме пополнете во нашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот Стан Бр., Улица, Град, Регион и држава. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.3pcs/многу Про Нокти Педикир Ножици Помине Cuticle Тласкач Тример Смена Акрилик се Справи со Помине Уметност Убавина Алатки Cuticle Машина Карактеристики :
- 100% нов мало и висок квалитет;
- Количина : 3 Парчиња/многу;
- Нокти cuticle тласкач/тример/Ножици
- Ова е Нерѓосувачки Челик Cuticle Машина Помине Уметност Clipper.
- Кога вашата цел е да работи надвор од времето, ве молиме контактирајте со нас за цел заштита. Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи го вашето име, средно име и презиме при донесувањето на плаќање;
2.
Спецификација :
- Должина на : 12.
- Направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, трајни доволно за вашето секојдневно користење.
- Кога не можете да го најдете parcle, ве молиме контактирајте со нас за проверка. Сите Корисници ќе бидат Послужени со Careness. Повратни информации : Ако нешто се направи сте незадоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас во времето пред да замине Повратни информации.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Cuticle Режа
Големина:
11cm length
Бренд Име:
Мед Радост
Материјал:
Нерѓосувачки Челик Сечилото + Пластична Рачка
Број На Модел На:
HJ-NAT125
боја:
Црна
Примена:
Cuticle режа, cuticle pushers, trimmers
Количина:
3pcs/многу
Материјал:
Нерѓосувачки Челик / Акрилик

Избор на клиент