• Новак
Разно антиквитети paktong Yaopai назад живи и здрави сите во текот на годината озборувања бесплатна испорака

Разно антиквитети paktong Yaopai назад живи и здрави сите во текот на годината озборувања бесплатна испорака

DEN 545.00
DEN 767.52
-29 %
Во достапна форма

Пристапност

Вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвездички ќе бидат ценети за нас. Тука, тоа е собирање на производи, ние имаме свои луѓе да се соберат овие работи. Во телото на скулптурата се одразува на благородни и стручни вештини. Пратката и трансфер По приемот на плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 1 да 2 дена. Тоа е исклучителна стил и уникатен стил. Брод за америка 7-15 дена. Ние имаме продавници во Кина. Но, работите понекогаш се случи. Па ако понудата на проектот и плати. Wnow мојата продавница се на продажба,повеќе поевтино!!добредојдовте да се направи трговија на големо!!e соберат нивните лични колектори. Сите предмети се во мојата продавница промоции, и нашата цел е да се вратите во нашите продавници или препорачуваме ни за вас! Ние продаваме сите предмети во оригиналниот напис. Повратни информации : Ние се обидуваме се потрудиме да се направи сè совршен. Нејзините најбезбедно и најбрз mail услугата во кина. Ние ќе одиме да Хонгконг со авион парцела или е-маил за да ви. Други земји обично се бара да испорача 20-35 дена на бизнис. Ова е многу добра рака; проектот целосно го отелотворува иновативен дух и брилијантен култура.

Главните карактеристики

Тема:
Маскота
Бренд Име:
MIAO ЈАНГ ГОНГ ЈИ
Материјал:
Метал
Стил:
Античкиот Имитација

Избор на клиент