• Новак
Хривнија Класичен Плоштадот ААА бела Јасно Кубни Циркон Хривнија за Жени Мода Накит Фабрика трговија на Големо

Хривнија Класичен Плоштадот ААА бела Јасно Кубни Циркон Хривнија за Жени Мода Накит Фабрика трговија на Големо

DEN 456.00
DEN 480.00
-5 %
Во достапна форма

Пристапност


Во вашата услуга!
Материјал : Висок квалитет на цирконот
Големина на :
Состојба : 100% Нови
Најдобар квалитет,Повеќе попуст ,не пропуштајте !
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Прикажи Повеќе
Назад Кон мојата Продавница Дома

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Должина:
20cm
Поставување Тип:
Prong поставување
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Метали Тип:
Родиум Позлатен
Главниот Камен Боја:
Бела
Техника:
Рачно изработени
квалитет:
ААА
Округот:
Кина
Должина:
8INCH

Избор на клиент