• Новак
градина материјали градина цвет садови колонист office home десктоп украсни мали мини цвет зелено растение садови бои едноставен стил

градина материјали градина цвет садови колонист office home десктоп украсни мали мини цвет зелено растение

DEN 527.00
DEN 585.60
-10 %
Во достапна форма

Пристапност


Главните карактеристики

боја:
E1
Лист Големина:
S
Тип:
Садови
Материјал:
Керамички
По завршувањето:
стаклен
Употреба Состојба:
Десктоп
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Број На Модел На:
ЕДНОСТАВНА ЦВЕТ САДОВИ
Стил:
едноставна
Тип:
Цвет Садови

Избор на клиент